Ви претставуваме нови врвни содржини

Новите сезони на "Убијците на мојот татко" и "Сенки на Балканот", новата серија на Драган Бјелогрлиќ "Жигосани во рекет," натпревари на UEFA Лига на нациите, "Маша и Медвед", "Прасенцето Пепа"и"Патролни шепи" гледајте ги веќе во основната понуда на Total TV!

Жешката есен на хит премиери само на каналот TOP

Премиери на оригиналните серии, кои со нетрпение се очекуваат - Убијците на мојот татко 3, Жигосани во рекет и  Конак кај Хилмија ќе создадат незаборавна есен, додека ситепретплатницивеќе во текот на зимата ќе бидат во можност да уживаат и да ја следат новата сезона на хит серијата - Сенки над Балканот.

Натпревари на UEFA Лига на нациите на Sport Klub

Од 6. септември, за прв пат се игра UEFA Лига на нациите, а следната година и квалификации за Европското првенство, чии натпревари се емитуваат на Sport Klub. На Sport Klub можете да ги следите овие натпревари со Sports mode статистика преку EON.

Сите ваши омилени цртани филмови се на Pikaboo

Популарните цртани филмови "Патролни шепи", "Маша и Медвед" и "Прасенцето Пепа" и уште 10 нови наслови стануваат дел од семејството Pikaboo. Цртани филмови со забавен и едукативен карактер ќе го задржат вниманието на секое дете и ќе го научат многу нови работи.

Останати промени

Од 28.8. AMC каналите повеќе нема да бидат во понудата на Total TV (AMC, CBS Reality, Minimax, Jim Jam, Sundance). Покрај богата содржина кој се додава за сите генерации на постоечките канали, корисниците ќе добијат нов филмски канал -  Cinestar Comedy & Family, и два феноменални детски канали со забавен карактер кои децатамногуќе гиизрадува– Nick Jr и Baby TV.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Овде сме за сите ваши прашања и сугестии

ПОБАРАЈТЕ НЕ

Јавете се во нашиот контакт центар на (02) 30 63 000

ПОСЕТЕТЕ НЕ

Посетете го нашиот изложбен салон, ве очекуваме.

ПИШЕТЕ НИ

Пратете ни е-маил на contact@totaltv.mk