ДОДАДEТЕ И ДРУГИ ФАНТАСТИЧНИ СОДРЖИНИ

  Одберете некој од дополнителните ТВ пакети и уживајте уште повеќе.

  FILM BOX

  Post

  Уживајте во премиерите на холивудските филмови, акциони филмови, серии, екстремни спортови и канали за возрасни.

  160
  денари месечно

  CINESTAR TV PREMIERE HD

  Post

  CineStar TV Premiere 1 и 2 ви даваат избор помеѓу најдобрите филмски и сериски содржини во HD резолуција – најголемите холивудски хитови, најатрактивните филмски наслови на европската кинематографија, ексклузивни емисии и одлични серии.

  190
  денари месечно

  HBO

  Post

  Една од најквалитетните светски продукции на филмови и серии. Гледајте ги веднаш по премиерата!

  190
  денари месечно

  CINEMAX

  Post

  Дали уживате во филмските класици, квалитетни документарци и авторски филмови? Ова е пакетот за вас!

  130
  денари месечно

  CLUB X

  Post

  Уживајте во квалитетниот избор на програмата за возрасни како што се Brazzers TV и Hustler.

  124
  денари месечно

  PINK

  Post

  Пакет со дури 27 Pink канали. Возбудлива филмска и сериска програма, со теми по ваш избор (мистерии, научна фантастика, романтични приказни…), а покрај нив можете да ги слушнете најновите музички хитови и да ги следите вашите омилени концерти и бројни забавни емисии.

  246
  денари месечно

  “Zadruga” пакет

  Post

  Бидете во тек со сите настани во риалити програмата “Zadruga”, 24 часа на ден, сите 7 дена во неделата. Во пакетот “Zadruga” добивате 4 различни канали Zadruga Live 1, 2, 3 и 4 кои ќе ги пренесуваат сите настани на популарниот имот.

  599
  денари месечно

  КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

  Овде сме за сите ваши прашања и сугестии

  ПОБАРАЈТЕ НЕ

  Јавете се во нашиот контакт центар на (02) 30 63 000

  ПОСЕТЕТЕ НЕ

  Посетете го нашиот изложбен салон, ве очекуваме.

  ПИШЕТЕ НИ

  Пратете ни е-маил на [email protected]