Кралска Тотал ТВ акција: 50% попуст на претплатата

Крунисај го својот дом со најбараните ТВ содржини!

Стани нов претплатник на Тотал Тв Екстра или Премиум пакетите со 50% попуст во првите 9 месеци.

Покрај тоа добиваш и Пинк пакет 24 месеци промотивно.

Само на Тотал Тв преку Спорт Клуб каналите гледај ја Премиер лигата, Бундес лигата, Евролигата, Еврокупот и другите најпопуларни спортски настани.

Навали се удобно во својата фотелја и гледај што и да посакаш. Не заборави да ги бодриш македонските фудбалери во квалификациите за Светско првенство 2022 против Ерменија и Исланд.

Сепак сакаш филмови и серии? Нема проблем. Со оваа супер акција на телевизорот можеш да го гледаш омилениот натпревар, додека на таблет, компјутер или мобилен телефон преку ЕОН апликацијата можеш да ги гледаш популарните серии.

ЕОН мобилната апликацијата исто така ја добиваш бесплатно.

Не ја пропуштај забавата и кралскиот третман каков што заслужуваш само со Тотал ТВ!

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Овде сме за сите ваши прашања и сугестии

ПОБАРАЈТЕ НЕ

Јавете се во нашиот контакт центар на (02) 30 63 000

ПОСЕТЕТЕ НЕ

Посетете го нашиот изложбен салон, ве очекуваме.

ПИШЕТЕ НИ

Пратете ни е-маил на [email protected]