Забиј Тотал ТВ за цела сезона!

Оваа сезона само со Тотал ТВ гледај ја Евролигата, следи Формула 1 и Бундес лига. Забиј Тотал ТВ за цела сезона. Стани нов претплатник за само 149 денари во првите 8 месеци.

Покрај ова, ако си претплатник на Екстра или Премиум пакетот, добиваш и дополнително Синестар и Клуб Х во првите 8 месеци.

А тука е и Пинк пакетот 24 месеци промотивно. И се тоа на два телевизора.

Само на Тотал Тв, преку Спорт Клуб каналите гледај ги најпопуларните спортски настани.

Навали се удобно во својата фотелја и гледај што и да посакаш.

Сепак сакаш филмови и серии? Нема проблем! Со оваа супер акција на телевизорот можеш да го гледаш омилениот натпревар, додека на таблет, компјутер или мобилен телефон преку ЕОН апликацијата можеш да ги гледаш популарните серии.

ЕОН мобилната апликацијата исто така ја добиваш бесплатно.

Заштеди до 12.000 денари со оваа акциска понуда на Тотал ТВ која трае до 31.03.2023.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Овде сме за сите ваши прашања и сугестии

ПОБАРАЈТЕ НЕ

Јавете се во нашиот контакт центар на (02) 30 63 000

ПОСЕТЕТЕ НЕ

Посетете го нашиот изложбен салон, ве очекуваме.

ПИШЕТЕ НИ

Пратете ни е-маил на [email protected]