Сите Тотал ТВ пакети за само 1 денар месечно 

Одбери Тотал ТВ пакет со неверојатна цена од 1 денар месечно во првите 12 месеци, каде било во Македонија. 

При тоа во првите 12 месеци ги добиваш бесплатно и Синестар премиер и Клуб Х пакетите за претплатниците во Екстра и Премиум. А тука е и Пинк пакет кој доаѓа бесплатно за цело време од траењето на договорот. 

Уживај во најбогата понуда на филмски, сериски, спортски, документарни, информативни и други содржини и заштеди до 13.068 денари. 

Гледај ги натпреварите од кошаркарската Евролига, фудбалската Бундес лига, АТП тениските турнири, Мото ГП и Формула 1 на Спортклуб. Информирај се за најважните случувања во земјата и светот и релаксирај се со Звездите на Гранд и бројните документарци, филмови и серии. 

Со ЕОН апликација тоа можеш да го гледаш и на дополнителен уред- компјутер, мобилен телефон или таблет и се тоа бесплатно. 

Тотал ТВ – сите пакети за 1 денар месечно во првите 12 месеци. 

Понудата важи до 31.05.2024 година за сите нови претплатници со договор на 24 месеца. 

 

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Овде сме за сите ваши прашања и сугестии

ПОБАРАЈТЕ НЕ

Јавете се во нашиот контакт центар на (02) 30 63 000

ПОСЕТЕТЕ НЕ

Посетете го нашиот изложбен салон, ве очекуваме.

ПИШЕТЕ НИ

Пратете ни е-маил на [email protected]