*Цената за бесплатна монтажа се однесува само за основниот реcивер.                        

    ДОДАДEТЕ И ДРУГИ ФАНТАСТИЧНИ СОДРЖИНИ

    Одберете некој од дополнителните ТВ пакети и уживајте уште повеќе.

    FILM BOX

    Уживајте во премиерите на холивудските филмови, акциони филмови, серии, екстремни спортови и канали за возрасни.

    + Od 160
    денари месечно

    CINESTAR TV PREMIERE HD

    CineStar TV Premiere 1 и 2 ви даваат избор помеѓу најдобрите филмски и сериски содржини во HD резолуција – најголемите холивудски хитови, најатрактивните филмски наслови на европската кинематографија, ексклузивни емисии и одлични серии.

    + Od 190
    денари месечно

    HBO

    Една од најквалитетните светски продукции на филмови и серии. Гледајте ги веднаш по премиерата!

    + Od 190
    денари месечно

    CINEMAX

    Дали уживате во филмските класици, квалитетни документарци и авторски филмови? Ова е пакетот за вас!

    + Od 130
    денари месечно

    CLUB X

    Уживајте во квалитетниот избор на програмата за возрасни како што се Brazzers TV и Hustler.

    + Od 124
    денари месечно

    PINK

    Пакет со дури 27 Pink канали. Возбудлива филмска и сериска програма, со теми по ваш избор (мистерии, научна фантастика, романтични приказни...), а покрај нив можете да ги слушнете најновите музички хитови и да ги следите вашите омилени концерти и бројни забавни емисии.

    + Od 246
    денари месечно

    “Zadruga” пакет

    Бидете во тек со сите настани во риалити програмата “Zadruga”, 24 часа на ден, сите 7 дена во неделата. Во пакетот “Zadruga” добивате 4 различни канали Zadruga Live 1, 2, 3 и 4 кои ќе ги пренесуваат сите настани на популарниот имот.

    + Od 599
    денари /месечно

    КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

    Овде сме за сите ваши прашања и сугестии

    ПОБАРАЈТЕ НЕ

    Јавете се во нашиот контакт центар на (02) 30 63 000

    ПОСЕТЕТЕ НЕ

    Посетете го нашиот изложбен салон, ве очекуваме.

    ПИШЕТЕ НИ

    Пратете ни е-маил на contact@totaltv.mk